مذاکره، تنظیم و بازبینی قراردادها

صفحه اصلی

مذاکره، تنظیم و بازبینی قراردادها

مذاکره، تنظیم و بازبینی قراردادها

«قرارداد برای روز دعواست!». این جمله بدین معناست که امضای یک قرارداد خوب و کامل در روز صلح، شما از را ریسک ها و خطرات حقوقی در زمان بروز دعوا و اختلاف با طرف مقابل مصون می‌دارد. با درک این ضرورت، یکی از خدمات متنوع و تخصصی گروه وکلای پرگاس، انجام کلیه امور مربوط قراردادها با موضوعات مختلف برای افراد، شرکتها، بازرگانان و صاحبان کسب‌و‌کار می‌باشد. خدمات پرگاس در حوزه قراردادها شامل انجامکلیه مراحل مذاکرات قراردادی به منظور نیل به هدف مطلوب موکلین، اصلاح، تنظیم و بازبینی کلیه قراردادها می‌باشد.
​​​​​​​انجام کلیه خدمات مزبور در  انواع قراردادها مانند ع مانند قراردادهای ذیل تخصص ما می‌باشد:

قراردادهای بازرگانی، فروش، خرید کالا و خدمات، قراردادهای بین‌المللی مانند سرمایه‌گذاری مشترک با اشخاص خارجی، اعطای عاملیت و نمایندگی بین‌المللی صادرات و واردات، قراردادهای حوزه انتقال فناوری و دانش فکری مانند لیسانس و فرانشیز،  قراردادهای حوزه ساخت‌وساز مانند پیمانکاری، قرارداد مهندسی، تدارک و ساخت (EPC)، قراردادهای مشارکتی مانند مشارکت مدنی، مضاربه و مرابحه، قراردادهای ناظر بر راه‌اندازی کسب‌و‌کار، قراردادهای خرید املاک و اراضی، قراردادهای کار و مشاوره و قراردادهای سرمایه‎‌گذاری خطر‌پذیر.

درخواست مشاوره

درخواست مشاوره

تخصص ما، برطرف کردن نگرانی‌های قانونی شماست.
با کارشناسان ما درتماس باشید و یا کافیست شماره خود را در باکس روبرو وارد نمایید، گروه وکلای پرگاس با شما تماس خواهند گرفت.

تماس با ما

ارسال کنید

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

برخی از موکلین ما