حقوق سرمایه

صفحه اصلی

حقوق سرمایه

حقوق سرمایه

با اتکا به دانش و تجربه عمیق گروه وکلای پرگاس در حوزه مسائل گوناگون سرمایه‌گذاری، ما در کنار کلیه بازیگران و فعالان عرصه سرمایه‌گذاری هستیم تا ریسک‌های فعالیت در این عرصه را برای ایشان به حداقل برسانیم. به منظور نیل به این هدف، خدمات حقوقی ذیل از سوی ما به شما عزیزان ارائه می‌گردد:  

  • تنظیم، بازبینی و اصلاح کلیه قراردادهای سرمایه‌گذاری از جمله قراردادهای سرمایه‌گذاری در کسب‌و‌کارها، قراردادهای سرمایه‌گذاری در شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها، قرارداد سهامداران و قرارداد انتقال سهام، 
  • ارائه خدمات جامع حقوقی به صاحبان کسب و‌کار و شرکتها به منظور ایجاد ساختار سهامداری مفید از حیث حقوقی.
  • انجام کلیه امور مرتبط با مذاکرات سرمایه‌گذاری و چانه‌زنی در خصوص مسائل و شروطی مانند عدم رقیق سازی سهام (Anti- Dilution Clause)، شرط با هم فروشی (Tag Along)، شرط الزام به فروش سهام اقلیتی (Drag Along)، راندها و مراحل سرمایه‌گذاری، شاخص‌های کلیدی عملکرد از سوی هم بنیان‌گذاران و غیره.
  • انجام کلیه امور قراردادی، مشاوره حقوقی و ثبتی ناظر بر سرمایه‌گذاری مشترک فی مابین اشخاص و شرکت‌های ایرانی با اشخاص و شرکت‌های خارجی.
درخواست مشاوره

درخواست مشاوره

تخصص ما، برطرف کردن نگرانی‌های قانونی شماست.
با کارشناسان ما درتماس باشید و یا کافیست شماره خود را در باکس روبرو وارد نمایید، گروه وکلای پرگاس با شما تماس خواهند گرفت.

تماس با ما

ارسال کنید

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

برخی از موکلین ما