حقوق رمزارزها و دارایی های دیجیتال

صفحه اصلی

حقوق رمزارزها و دارایی های دیجیتال

حقوق رمزارزها و دارایی های دیجیتال

دنیای رمزارزها و دارایی‌های دیجیتال، پدیده نوظهور و اجتناب ناپذیر عصر ما بوده بازیگران بسیاری مانند شرکت‌های صرافی‌ دیجیتال، تریدرها، مشاورین بلاکچین، شرکت‌ها و افراد سرمایه‌گذار و سبدگردان‌ها در آن فعالیت می‌نمایند. در هر نقش و جایگاهی که باشید و در دنیای رمزارزها و دارایی‌های دیجیتال فعالیت نماید، از مسائل و چالش‌های حقوقی خاص این حوزه در امان نخواهید بود. حقوق رمزارزها و دارایی‌های دیجیتال، پیچیده و فنی بوده و وکلای پرگاس در حوزه‌های مختلف آن دارای تخصص لازم می‌باشند.

درخواست مشاوره

​از جمله خدماتی که در این حوزه به اشخاص، شرکت‌ها، صرافی‌ها، تریدرها و سرمایه‌گذاران ارائه میدهیم شامل موارد ذیل است:

  • تنظیم، تدوین و بازبینی قراردادهای سرمایه‌گذاری و سبدگردانی در رمزارزها و دارایی‌های دیجتال بین افراد با تریدرها و همچنین فی مابین صرافی‌های دیجیتال و شرکتها با یکدیگر.

  • انطباق (Compliance) فعالیت شرکتها صرافی‌های رمز ارز و دارایی‌های دیجیتال با دستورالعمل‌ ها و مصوبات بانک مرکزی و پلیس فتا و ارائه مشاوره‌های حقوقی تخصصی در این مورد به صرافی‌ها و شرکتهای مزبور به منظور اجتناب از ریسک‌ها و خطرات حقوقی بالقوه.

  • تنظیم، تدوین و بازبینی قراردادهای خرید NFT.

  •  تدوین، اصلاح و بازبینی شرایط و مقررات (T&C) صرافی‌های رمز ارز و دارایی‌های دیجیتال.

  • ارائه راهکار و مشاوره حقوقی در خصوص اخذ مجوز ماینینگ و استخراج رمز ارز از وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین اخذ مجوز مزبور در مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی.

  • ثبت مالکیت نرم افزار و UX و UI هوش مصنوعی که توسط  افراد و شرکتها در خصوص دارایی‌های دیجیتال ایجاد شده است.

 

درخواست مشاوره

تخصص ما، برطرف کردن نگرانی‌های قانونی شماست.
با کارشناسان ما درتماس باشید و یا کافیست شماره خود را در باکس روبرو وارد نمایید، گروه وکلای پرگاس با شما تماس خواهند گرفت.

تماس با ما

ارسال کنید

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

برخی از موکلین ما